tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Castrol nakręca
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
belka castrol
img main

HOT NEWS!

castrol robot z

Castrol testuje olej motocyklowy Power 1 w ekstremalnych warunkach dzięki robotom

Żaden człowiek nie byłby w stanie wytrzymać tak ekstremalnych testów, jakie przeprowadzają producenci olejów motocyklowych. Castrol skonstruował więc specjalnego robota, który dokonuje niemożliwego.

serwis motocykla

Wiosenny przegląd motocykla. Jakie płyny wymienić?

Płyny w motocyklu to podstawowe materiały eksploatacyjne. Najważniejszym z nich jest olej silnikowy, ale to nie wszystko, o czym powinniśmy pamiętać. Wiosenny przegląd to doskonała okazja do nadrobienia zaległości w serwisie.

Castrol 5 z

Castrol od ponad stu lat w sporcie i na drogach. Historia innowacji

Castrol to międzynarodowy producent olejów silnikowych i smarów oraz innych płynów eksploatacyjnych i pielęgnacyjnych. W swojej ponad stuletniej historii zawsze stawiał na sport motorowy, jako główne źródło wiedzy i innowacji, a także poligon doświadczalny dla swoich produktów.

Obsession asian gold-707

Castrol radzi: 10 faktów na temat olejów motocyklowych

Czy ciemny olej jest zły? Czy warto wymieniać olej częściej? Te i inne odpowiedzi znajdziesz w naszym zestawieniu 10 faktów na temat olejów motocyklowych.

Castrol Power Europe

Jak wycisnąć więcej z motocykla. 10 porad od teamu San Carlo Honda Gresini

Kupujesz sportowy motocykl z myślą o szybkiej jeździe po torze. Ale żeby osiągał on w twoich rękach pełnię swoich możliwości, trzeba go dobrze przygotować. Team San Carlo Honda Gresini radzi jak to zrobić.

castrol Lukasz Widziszowski LCS 3814

Powielamy bzdury, czyli jak to naprawdę jest z olejami motocyklowymi

W internecie roi się od nieprawdziwych, wręcz szkodliwych mitów na temat motocykli. Jednym z najczęściej spotykanych jest ten, że nikt nie zalewa motocyklowych silników Castrolem. Tymczasem to bzdura.

Motocyklowy olej silnikowy z

Rekomendowany olej silnikowy. Najwięksi producenci gwarancją jakości

Decyzja o wyborze oleju, którym po raz pierwszy zalany zostaje silnik, to dla producenta sprawa wielkiej wagi. To właśnie od parametrów środka smarnego zależą bowiem w dużej mierze osiągi silnika, jego żywotność i, co za tym idzie, koszty związane z obsługą gwarancyjną pojazdu.

Wlewanie Oleju Castrol Lukasz Widziszowski z

Olej w silniku motocykla - co warto wiedzieć? [FILM]

Zima to okres sprzyjający wszelkiego typu garażowym dyskusjom. Wśród nich zawsze szalenie popularne są te dotyczące olejów silnikowych... Wbiliśmy kij w mrowisko przedstawiając garść olejowych faktów.

wymiana oleju z

Samodzielna wymiana oleju - czy warto to robić?

Regularny serwis olejowy to jedna z najważniejszych czynności, których należy dokonywać przy wszystkich pojazdach z silnikami spalinowymi. Wymiana oleju jest dosyć prosta, ale czy biorąc pod uwagę towarzyszące jej uciążliwości, warto wykonywać ją samodzielnie?

Plyn do chlodnic Castrol z

Płyn do chłodnic. 4 ważne wskazówki

Jak często wymieniać? Mieszać czy nie mieszać? W sezonie zimowym płyn chłodniczy ma kluczowe znaczenie dla silnika. Jeśli jest w dobrej kondycji, nie zamarznie i nie zniszczy układu. Oto 4 ważne wskazówki dotyczące płynów chłodniczych.

na górę