tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Castrol nakręca
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
belka castrol
img main

HOT NEWS!

castrol Trizone z

Silnik, skrzynia biegów i sprzęgło. Co to jest Trizone i dlaczego to takie ważne?

Olej motocyklowy ma niezwykle trudną pracę. Odpowiada nie tylko za smarowanie silnika - to właściwie tylko niewielka część jego zadań. Technologia Trizone od Castrola dba także o optymalną pracę skrzyni biegów i sprzęgła.

Castrol wheelie z

Castrol w kosmosie, w powietrzu i na lądzie. 5 ciekawostek, o których nie wiedziałeś

O olejach Castrol słyszał chyba każdy. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę jak wspaniałą historią może poszczycić się ten producent. Dzięki doświadczeniu i najwyższej technologii oleje Castrol pracują tam, gdzie nie jest w stanie dotrzeć żaden człowiek.

Cal Crutchlow 1 z

Cal Crutchlow - człowiek napędzany adrenaliną

Jego historia różni się od historii innych czołowych zawodników. Cal Crutchlow kocha rywalizację i zwyciężanie, a jego celem zawsze było jak najszybsze znalezienie się w najwyższej serii wyścigowej na świecie.

badanie oleju Castrol

Jaki olej do motocykla. Czym są parametry jakościowe oleju i jak je odczytywać?

Jaki olej do motocykla - to pytanie-klucz, pytanie-zapalnik i pytanie-symbol. Niemal zawsze pod takim wpisem rozpętuje się burzliwa dyskusja. My postanowiliśmy odpowiedzieć tę dręczącą motocyklistów kwestię wyjaśnić z pomocą fachowców Castrola.

Motocykl Castrol z

Samochodowy olej silnikowy w motocyklu? Rozwiewamy wątpliwości

W sieci można znaleźć mnóstwo opinii domorosłych "ekspertów" od olejów. Część z nich uparcie twierdzi, że oleje samochodowe lepiej sprawdzają się w motocyklach niż te motocyklowe, inni są zdania, że motocyklowy olej z powodzeniem może pracować w samochodzie. Jak jest naprawdę?

Castrol tor z

Chcesz poprawić osiągi twojego motocykla? Dobry olej może zdziałać cuda!

Zmniejszanie masy, poprzez stosowanie coraz lżejszych komponentów, czy zwiększanie wydajności jednostki napędowej, to zabiegi stosowane najczęściej, gdy gra toczy się o lepsze osiągi motocykla. Tymczasem samo użycie odpowiedniego oleju może przynieść zaskakująco dobre efekty.

castrol robot z

Castrol testuje olej motocyklowy Power 1 w ekstremalnych warunkach dzięki robotom

Żaden człowiek nie byłby w stanie wytrzymać tak ekstremalnych testów, jakie przeprowadzają producenci olejów motocyklowych. Castrol skonstruował więc specjalnego robota, który dokonuje niemożliwego.

serwis motocykla

Wiosenny przegląd motocykla. Jakie płyny wymienić?

Płyny w motocyklu to podstawowe materiały eksploatacyjne. Najważniejszym z nich jest olej silnikowy, ale to nie wszystko, o czym powinniśmy pamiętać. Wiosenny przegląd to doskonała okazja do nadrobienia zaległości w serwisie.

Castrol 5 z

Castrol od ponad stu lat w sporcie i na drogach. Historia innowacji

Castrol to międzynarodowy producent olejów silnikowych i smarów oraz innych płynów eksploatacyjnych i pielęgnacyjnych. W swojej ponad stuletniej historii zawsze stawiał na sport motorowy, jako główne źródło wiedzy i innowacji, a także poligon doświadczalny dla swoich produktów.

Obsession asian gold-707

Castrol radzi: 10 faktów na temat olejów motocyklowych

Czy ciemny olej jest zły? Czy warto wymieniać olej częściej? Te i inne odpowiedzi znajdziesz w naszym zestawieniu 10 faktów na temat olejów motocyklowych.

na górę