tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Castrol nakręca
belka castrol
img main

HOT NEWS!

Wlewanie Oleju Castrol Lukasz Widziszowski z

Olej w silniku motocykla - co warto wiedzieć? [FILM]

Zima to okres sprzyjający wszelkiego typu garażowym dyskusjom. Wśród nich zawsze szalenie popularne są te dotyczące olejów silnikowych... Wbiliśmy kij w mrowisko przedstawiając garść olejowych faktów.

wymiana oleju z

Samodzielna wymiana oleju - czy warto to robić?

Regularny serwis olejowy to jedna z najważniejszych czynności, których należy dokonywać przy wszystkich pojazdach z silnikami spalinowymi. Wymiana oleju jest dosyć prosta, ale czy biorąc pod uwagę towarzyszące jej uciążliwości, warto wykonywać ją samodzielnie?

Plyn do chlodnic Castrol z

Płyn do chłodnic. 4 ważne wskazówki

Jak często wymieniać? Mieszać czy nie mieszać? W sezonie zimowym płyn chłodniczy ma kluczowe znaczenie dla silnika. Jeśli jest w dobrej kondycji, nie zamarznie i nie zniszczy układu. Oto 4 ważne wskazówki dotyczące płynów chłodniczych.

InSight Mars z

Kosmiczna technologia Castrol. Smar Braycote na pokładzie lądownika marsjańskiego

Lądownik InSight, który w maju został wysłany z misją na Marsa, korzysta z najnowocześniejszej technologii Castrol. Specjalna formuła oleju Braycote znalazła zastosowanie w smarowaniu instrumentów naukowych.

Olej Castrol fot Lukasz Widziszowski

Castrol najchętniej wybieraną marką oleju w Polsce

Według najnowszego raportu opracowanego przez firmę GiPA, aż 30% kierowców, którzy wymienili olej silnikowy w ciągu ostatniego roku zadeklarowało, że używa produktów marki Castrol. To o 3 procent więcej w porównaniu z poprzednim badaniem.

Uwaga z

Co ważne za kierownicą. Castrol prowadzi ważną akcję bezpieczeństwa

Castrol rozpoczął w Hiszpanii kampanię bezpieczeństwa pod nazwą Al Volante Lo Importante, mającą na celu zwrócenie uwagi na prawidłowość oznakowania hiszpańskich dróg i zwiększenie świadomości zagrożeń płynących z braku uwagi.

crutchlow lcr z

LCR Honda - jeden z wiodących zespołów prywatnych w MotoGP

Skąd pomysł na prezentację tego właśnie zespołu? Klimat, sukcesy, rodzinna atmosfera i wysoki poziom wyścigowy. Lucio Cecchinello Racing

Smarowanie lancucha Castrol chain lube racing

Jak skutecznie sprawdzić, nasmarować i wyczyścić motocykl przed jazdą

Początek sezonu to świetny moment na gruntowne wyczyszczenie, nasmarowanie i sprawdzenie motocykla. Większość prac można przeprowadzić własnoręcznie, przy użyciu środków oferowanych przez Castrol.

Bloodhound z

1600 km/h na lądzie! Castrol wspiera projekt Bloodhound, którego celem nowy rekord prędkości

Bloodhound, to kolejny po Castrol Rocket projekt firmy Castrol, którego celem jest pobicie rekordu prędkości. Tym razem celem konstruktorów jest… 1600 km/h!

lcr honda promobox

5 ważnych zadań oleju silnikowego - o ilu nie wiedziałeś?

Olej ma do wykonania w silniku naszego motocykla kilka niezwykle istotnych zadań. Smarowanie jest tylko jednym z nich. Warto wiedzieć również o pozostałych...

na górę