tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Castrol nakręca - strona 2
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
belka castrol
img main

HOT NEWS!

Castrol Power Europe

Jak wycisnąć więcej z motocykla. 10 porad od teamu San Carlo Honda Gresini

Kupujesz sportowy motocykl z myślą o szybkiej jeździe po torze. Ale żeby osiągał on w twoich rękach pełnię swoich możliwości, trzeba go dobrze przygotować. Team San Carlo Honda Gresini radzi jak to zrobić.

castrol Lukasz Widziszowski LCS 3814

Powielamy bzdury, czyli jak to naprawdę jest z olejami motocyklowymi

W internecie roi się od nieprawdziwych, wręcz szkodliwych mitów na temat motocykli. Jednym z najczęściej spotykanych jest ten, że nikt nie zalewa motocyklowych silników Castrolem. Tymczasem to bzdura.

Motocyklowy olej silnikowy z

Rekomendowany olej silnikowy. Najwięksi producenci gwarancją jakości

Decyzja o wyborze oleju, którym po raz pierwszy zalany zostaje silnik, to dla producenta sprawa wielkiej wagi. To właśnie od parametrów środka smarnego zależą bowiem w dużej mierze osiągi silnika, jego żywotność i, co za tym idzie, koszty związane z obsługą gwarancyjną pojazdu.

Wlewanie Oleju Castrol Lukasz Widziszowski z

Olej w silniku motocykla - co warto wiedzieć? [FILM]

Zima to okres sprzyjający wszelkiego typu garażowym dyskusjom. Wśród nich zawsze szalenie popularne są te dotyczące olejów silnikowych... Wbiliśmy kij w mrowisko przedstawiając garść olejowych faktów.

wymiana oleju z

Samodzielna wymiana oleju - czy warto to robić?

Regularny serwis olejowy to jedna z najważniejszych czynności, których należy dokonywać przy wszystkich pojazdach z silnikami spalinowymi. Wymiana oleju jest dosyć prosta, ale czy biorąc pod uwagę towarzyszące jej uciążliwości, warto wykonywać ją samodzielnie?

Plyn do chlodnic Castrol z

Płyn do chłodnic. 4 ważne wskazówki

Jak często wymieniać? Mieszać czy nie mieszać? W sezonie zimowym płyn chłodniczy ma kluczowe znaczenie dla silnika. Jeśli jest w dobrej kondycji, nie zamarznie i nie zniszczy układu. Oto 4 ważne wskazówki dotyczące płynów chłodniczych.

InSight Mars z

Kosmiczna technologia Castrol. Smar Braycote na pokładzie lądownika marsjańskiego

Lądownik InSight, który w maju został wysłany z misją na Marsa, korzysta z najnowocześniejszej technologii Castrol. Specjalna formuła oleju Braycote znalazła zastosowanie w smarowaniu instrumentów naukowych.

Olej Castrol fot Lukasz Widziszowski

Castrol najchętniej wybieraną marką oleju w Polsce

Według najnowszego raportu opracowanego przez firmę GiPA, aż 30% kierowców, którzy wymienili olej silnikowy w ciągu ostatniego roku zadeklarowało, że używa produktów marki Castrol. To o 3 procent więcej w porównaniu z poprzednim badaniem.

Uwaga z

Co ważne za kierownicą. Castrol prowadzi ważną akcję bezpieczeństwa

Castrol rozpoczął w Hiszpanii kampanię bezpieczeństwa pod nazwą Al Volante Lo Importante, mającą na celu zwrócenie uwagi na prawidłowość oznakowania hiszpańskich dróg i zwiększenie świadomości zagrożeń płynących z braku uwagi.

crutchlow lcr z

LCR Honda - jeden z wiodących zespołów prywatnych w MotoGP

Skąd pomysł na prezentację tego właśnie zespołu? Klimat, sukcesy, rodzinna atmosfera i wysoki poziom wyścigowy. Lucio Cecchinello Racing

na górę