tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Niedziela Motocyklowa z Castrol i Moto-akcesoria.pl - podsumowanie z Gdańska
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
belka castrol

Niedziela Motocyklowa z Castrol i Moto-akcesoria.pl - podsumowanie z Gdańska

W ostatnią niedziele, 25 maja przed gdańskim salonem Moto-akcesoria.pl, przy Al. Grunwaldzkiej 229, odbyła się kolejna tegoroczna edycja Niedzieli Motocyklowej z Castrol. Pogoda oraz uczestnicy dopisali. W czasie trwania imprezy, w godzinach 10-16 przez miejscowy parking przewinęła się ponad setka motocyklistów, którzy chętnie korzystali ze zorganizowanych na miejscu atrakcji. Największym powodzeniem cieszyła się oczywiście mobilna hamownia. Od 10:00 do 16:00 udało się zmierzyć 30 maszyn. Wielu motocyklistów wzięło również udział w konkursach z nagrodami.

Na uczestników Niedzieli Motocyklowej z Castrol czekało również stanowisko serwisowe Shoei, gdzie można było oddać swój kask na bezpłatny przedsezonowy przegląd. Nie można było zapomnieć o zgłodniałych duszach, które mogły się posilić w ramach darmowego grilla. Dodatkowo, wszyscy chętni na zakup produktów Castrol otrzymywali 15% rabat. Podobnie w przypadku asortymentu samego salonu Moto-Akcesoria.pl można było liczyć na specjalne rabaty.

Całej imprezie towarzyszyła, luźna, koleżeńska atmosfera. Kolejne edycje Niedzieli Motocyklowych z Castrol odbędą się kolejno:

01.06 – Kraków
15.06 – Bydgoszcz
06.07 – Szczecin

Pełną galerię zdjęć z Gdańska znajdziecie TUTAJ

Zapraszamy również do śledzenia profilu na Facebooku, poświęconego Niedzielom Moocyklowym z Castrol, gdzie na bieżąco pojawiają się materiały ze wszystkich imprez organizowanych wspólnie z salonami Moto-akcesoria.pl.

na górę